Panel kursanta VIA ITALIA

Postanowiliśmy wprowadzić szereg zmian w funkcjonowaniu szkoły i w związku z tym nawiązaliśmy współpracę z LangLion. Oto krótki przewodnik użytkowania dla każdego kursanta Szkoły VIA ITALIA.

  1. Gdy zdecydujesz się po lekcji próbnej kontynuować naukę w Szkole VIA ITALIA stworzymy Ci konto na platformie. Dane otrzymasz osobnym mailem. Jeśli nie otrzymasz takiego maila – napisz do nas: biuro@via-italia.pl (ale sprawdź też skrzynkę SPAM):

  2. Jeśli posiadasz dane możesz zalogować się klikając: MOJE KONTO  na głównej stronie:


    Możesz także zalogować się klikając w innym miejscu na stronie znak (na dole strony głównej lub w panelu bocznym na pozostałych stronach):

3. Po kliknięciu pojawi się strona, gdzie możesz zalogować się:

4. Tak wygląda Twój panel kursanta Szkoły VIA ITALIA:


Na stronie głównej możesz zobaczyć: najbliższe zaplanowane zajęcia, Twoje statusy obecności, wiadomości wysłane przez lektora/ właściciela.

Po lewej stronie znajdują się zakładki: oceny (jeśli oceny są wystawiane na danym kursie, zawsze możesz na bieżąco śledzić średnią procentową ze wszystkich ocen), zajęcia (kalendarz zajęć), obecność (możesz sprawdzić kiedy nie było Cię na zajęciach), wiadomości, płatności (sprawdź kiedy ostatnio zapłaciłeś i czy wszystkie płatności są uregulowane).

Klikając na daną lekcję możesz zobaczyć wpisany temat lub zadaną pracę domową, a także możesz mieć kontrolę nad zajęciami, które odbyły się lub zostały odwołane.

Status: zajęcia odwołane za późno – oznaczają, że Ty odwołałeś za późno zajęcia i są one płatne.

Status: zajęcia odwołane na czas – oznaczają, że zajęcia zostały odwołane przez Ciebie lub lektora na czas, nie jest pobierana opłata za nie,

Status: zajęcia odwołane przez lektora – oznaczają, że zajęcia zostały odwołane przez lektora za późno, są one darmowe dla Ciebie.

 

W zakładce Płatności – zobaczysz Twoje dokonane płatności, a także jaka kwota pozostała do zapłaty. Faktury będą automatycznie generowane w systemie i wysyłane mailem.

Zakładka wiadomości – wysłane przez lektora lub właściciela Szkoły. Możesz także Ty wysyłać wiadomości do lektora prowadzącego lub właściciela.

Więcej na temat działania panela kursanta, możecie przeczytać tutaj: LINK