+48 888 635 883 biuro@via-italia.pl

Nauka języka angielskiego!

 

Ucz się  razem z nami w Szkole VIA ITALIA  języka angielskiego online!

 

 

Obecnie język angielski jest powszechnie używany – szacuje się, że posługuje się nim ok. 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach. Właśnie dlatego język angielski stał się językiem nauki, biznesu, informatyki, współpracy międzynarodowej i dyplomacji. Jest niezbędny podczas podróży, to właśnie znajomość angielskiego zazwyczaj ułatwia nam komunikacje i poruszanie się podczas wyjazdów zagranicznych, gdy nie znamy języka danego państwa.

Warto też rozważyć inne powody dlaczego należy uczyć się języka angielskiego:

Nauka języka angielskiego to sposób na rozwój – osobisty, kulturalny, zawodowy. Podsumowując, nie ma na co czekać, tylko czym prędzej warto zapisać się na kurs angielskiego online! Zachęcam do zapoznania się z ofertą Szkoły „VIA ITALIA” :)

Zapisz się na darmowa lekcję próbną!

Nauka języka angielskiego

Dla kogo szczególnie kurs przez Internet jest idealnym rozwiązaniem? –  dla zapracowanych ludzi, – dla osób, które mają nienormowany czas pracy, – dla osób, które mają małe dzieci, – dla osób, które nie mają czasu dojeżdżać do szkoły językowej lub nie są w stanie w miejscowości gdzie mieszkają znaleźć wykwalifikowanego nauczyciela, – dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście i elastyczność.

 

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO :) ! ZAPISZ SIĘ NA  DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ.

 

 

– Szkoła „VIA ITALIA” oferuje coś więcej niż zwykłe zajęcia przez Skype. Obecnie szkoła wykorzystuje metodę nauczania tzw. blended learning. Jest to zintegrowana metoda kształcenia dostosowana całkowicie do potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Skype, przez co kursant ma kontakt z prowadzącym. Taka „tradycyjna” metoda nauki połączona jest z różnymi aktywnościami prowadzonymi zdalnie.
– potrafimy nie tylko uczyć, ale nauczyć (spójrz na opinie!)
– mamy długoletnie doświadczenie w nauczeniu przez Internet,
– zespół lektorów pracujących w Szkole ma wykształcenie kierunkowe i doświadczenie,
– Wygoda: uczysz się gdzie chcesz (w domu, w biurze, na wakacjach, czyli wszędzie tam gdzie masz Internet!)
– uczysz się kiedy chcesz. Zajęcia mogą odbywać się o różnych porach: szkoła działa od 7 do 22: 30, także w weekendy,
– Czujesz się swobodnie, jesteś zrelaksowany, przez co skuteczność nauki jest większa,
– Nie marnujesz czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły językowej,
– Nie musisz pamiętać o zabraniu materiałów, wystarczy dostęp do Internetu,
– Ruchomy czas pracy: można uzgadniać termin zajęć na bieżąco,
– elastyczność,
– zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb,
– Efektywne wykorzystanie każdej minuty lekcji,
– Profesjonalni i doświadczeni nauczyciele języków obcych, którzy mogą przebywać za granicą i pomiędzy lekcjami doskonalić swoje umiejętności jak i mieć ciekawsze materiały,
– realizujesz lekcji tyle ile chcesz, w każdym momencie jest możliwość, aby przerwać kurs,
– angażujemy się w nauczenie, przez co jesteśmy skuteczni
– Szkoła podąża wraz z duchem czasu, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów,
– lektorzy pracujący w Szkole są pasjonatami języka,
– Oferujemy szeroki zakres kursów językowych online, które kładą nacisk na komunikację i myślenie zachowawcze

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO :) ! ZAPISZ SIĘ NA  DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ.

 

 

W Szkole VIA ITALIA nauka języka angielskiego jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży gimnazjalnej, młodzieży licealnej oraz dorosłych, czy też studentów. Proponujemy bogatą ofertę kursów języka angielskiego, w tym kursy tematyczne, specjalistyczne, wakacyjne, konwersacyjne, przygotowujące do różnych egzaminów oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. Przygotowujemy do egzaminów.

Szkoła „VIA ITALIA” oferuje coś więcej niż zwykłe zajęcia online!

Szkoła Językowa „VIA ITALIA”oferuje lekcje języka angielskiego przez Skype na różnych poziomach zaawansowania, a także o różnym stopniu intensywności. Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze. Lektorki angielskiegio charakteryzuje cierpliwość i tolerancja, ale uwaga, jest też wymagająca ;). Oczekujemy systematyczności i rzetelności. Naszym celem jest przekazanie pasji i miłości do języka, chcemy aby nauka nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem. Chcemy, aby każdy uczeń z niecierpliwością czekał na kolejne zajęcia.

W Szkole Językowej „VIA ITALIA” zajęcia są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Każdy kurs jest inny. Nie ograniczamy się tylko do monotonnego przedstawienia tematu, ale staramy się urozmaicać lekcje w różnorodny sposób. Przed lekcją są przesyłane różne materiały: najczęściej w formacie PDF lub w Wordzie. Część materiałów jest przygotowana samodzielnie przez nas, ale też wspomagamy się różnymi podręcznikami, książkami, artykułami pochodzącymi z gazet lub linkami. Dodatkowo często przesyłamy zdjęcia, piosenki, krótkie filmy.

Obecnie szkoła wykorzystuje metodę nauczania tzw. blended learning. Jest to zintegrowana metoda kształcenia dostosowana całkowicie do potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Skype, przez co kursant ma kontakt z lektorem. Taka „tradycyjna” metoda nauki połączona jest z różnymi aktywnościami wykonywanymi samodzielnie. Kurs wykorzystuje techniki multimedialne (pliki tekstowe, pliki audio, filmiki, obrazy, ćwiczenia, quizy) oraz zawiera dodatkowe narzędzia, które pozwalają dostosować proces nauki do indywidualnych potrzeb. Zawarte tam ćwiczenia leksykalno- gramatyczne stanowią doskonałe wzbogacenie wiedzy przekazanej przez lektora podczas indywidualnych zajęć. Na standardowych zajęciach staramy się rozwijać jednocześnie różne kompetencje, dlatego też oferujemy nie tylko naukę gramatyki i leksyki, ale przede wszystkim skupiamy się na konwersacjach, a także na przekazaniu elementów kultury (historia, sztuka, literatura, muzyka). Na zajęciach zadawana jest też praca domowa, która powinna zostać przesłana do sprawdzenia mailowo (można ją zeskanować, zrobić zdjęcie abo wypełnić bezpośrednio w pdf lub wordzie). Tym sposobem nauka języka angielskiego sprawia przyjemność naszym uczniom. Kurs kończy się testem sprawdzającym opanowanie materiału. Kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający naukę w Szkole „VIA ITALIA”.

Podsumowując: to co najważniejsze to nie tylko nasza profesjonalność i doświadczenie, ale też elastyczność. Lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, chcemy aby lekcja odpowiadała Ci w 100 %, dlatego też jest bardzo ważne, abyś podczas zajęć  informował nas o swoich oczekiwaniach.

WYMAGANIA TECHNICZNE:

– musisz posiadać skype (https://www.skype.com/pl/download-skype/skype-for-windows/)

– słuchawki z mikrofonem,

– kamera (jeśli chcesz zajęcia z kamerą),

– adres e-mail, który sprawdzasz w miarę regularnie

Szczególnie zachęcamy do skorzystania osoby uczące się języka włoskiego. Nasi lektorzy biegle posługują się zarówno językiem włoskim, hiszpańskim i angielskim oraz polskim co sprawia, że czasem jest łatwiej wytłumaczyć zagadnienie za pomocą porównań pomiędzy tymi językami.

SPECJALNA OFERTA CENOWA DLA OSÓB, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ NA KURS TERAZ! DODATKOWE PROMOCJE DLA OSÓB CHCĄCYCH UCZYĆ SIĘ DWÓCH JĘZYKÓW W SZKOLE VIA ITALIA!

NIE ZWLEKAJ! ZRÓB PIERWSZY KROK JUŻ DZIŚ! :) ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PÓŁGODZINNĄ LEKCJĘ!

 

mgr Dominika Sławik

dominika@via-italia.pl

Lektorka uczy się języka włoskiego, gra na saksofonie altowym i barytonowym. Jej pasją jest śpiew – zespół wokalny i big band.

Przeczytaj więcej o lektorce Dominice

mgr Kinga Rączka

Przeczytaj więcej o Kindze

Paulina Prazner

przeczytaj więcej o Paulinie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Interesuje mnie kurs indywidualny:
włoskiwłoski z Włoszkąhiszpańskiangielskipolish for foreigners

Interesuje mnie kurs grupowy:
taknie

Przewidywany termin lekcji próbnej (dni i godziny)

Treść wiadomości

Aktualny cennik znajduje się tutaj:

CENNIK

Szkoła VIA ITALIA oferuje zarówno zajęcia indywidualne (elastyczne terminy zajęć), a także lekcje w parach, kursy grupowe 3-osobowe lub 4-osobowe (stałe pory zajęć, zajęcia odbywają się na profesjonalnej platformie, w razie nieobecności lekcje są nagrywane i przesyłane w celu nadrobienia zaległości).  Wszystkie wyżej wymienione kursy łączy jeden mianownik: nie mamy szkolnego podejścia, chcemy dobrze poznać potrzeby naszych Kursantów, realizować materiał, który praktycznie im się przyda. Jesteśmy otwarci na propozycje tematyczne naszych Kursantów. Chcemy, aby każde spotkanie było dopracowane i przynosiło efekty. Oferujemy między innymi:

STANDARDOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

Kurs podstawowy: może się on opierać na książkach albo na materiałach opracowanych przez nas na podstawie naszego doświadczenia, słuchamy, dużo rozmawiamy ;)

Kurs średnio zaawansowany: pracujemy na podręcznikach, stopniowo są wprowadzane teksty pochodzące z gazet lub książek; krótkie nagrania, dużo rozmawiamy.

Kurs zaawansowany: pracujemy nie tylko na zaawansowanych podręcznikach, ale też na oryginalnych  książkach, gazetach, polecamy oglądanie filmów;

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tematem czy dziedziną – napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy

 

SPECJALISTYCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PRZYGOTOWANIE DO MATURY, egzaminów językowych

KURS KONWERSACYJNY

KURS GRAMATYCZNE

Nauka języka ANGIELSKIEGO to sposób na rozwój – osobisty, kulturalny, zawodowy.
Podsumowując, nie ma na co czekać, tylko czym prędzej warto zapisać się na kurs włoskiego Online!


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Szkoły „VIA ITALIA”  :)

Zapraszamy na darmową lekcję próbną!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Interesuje mnie kurs indywidualny:
włoskiwłoski z Włoszkąhiszpańskiangielskipolish for foreigners

Interesuje mnie kurs grupowy:
taknie

Przewidywany termin lekcji próbnej (dni i godziny)

Treść wiadomości

Subscribe