Kurs mailowy

 

Dostęp do Internetu daje mnóstwo nowych możliwości. Jedną z nich jest kurs mailowy! Wasze zapytania o kurs mailowy albo „tańszą formę nauki” ze mną stały się inspiracją do stworzenia kursu mailowego.

Jakie są korzyści takiego kursu?

  • Możesz nauczyć się podstaw języka, poćwiczyć słówka albo powtórzyć gramatykę nawet jeśli nie masz czasu, aby uczestniczyć w lekcjach,
  • Uczysz się niedużo, ale systematycznie,
  • Masz opinię zwrotną ode mnie: wiesz co musisz poprawić, co powtórzyć,
  • Uczysz się na swoich błędach – musisz je poprawić, aby dostać kolejną lekcję! (niestety czasem gdy uczymy się samodzielnie na podstawie książek przeskakujemy „niewygodne” dla nas tematy, tutaj nie ma takiej możliwości)
  • Możesz zawsze mnie pytać jeśli coś nie jest jasne
  • Tempo nauki jest dostosowane do Ciebie!

 

 

Jak działa taki kurs?

Najpierw umawiamy się na darmową półgodzinną lekcję: jeśli jesteś osobą, która nie miała nigdy styczności z włoskim: wyjaśniam Ci zasady wymowy i ćwiczymy to razem. Jeśli jesteś osobą, która posiada wiedzę, omawiamy plan naszych zajęć mailowych.

Następnie wysyłam materiał mailowo, który składa się z materiałów w PDF i plików audio. Ty przyswajasz sobie materiał, czytając, słuchając i rozwiązując zadania leksykalno – gramatyczne. Poświęcasz na to tyle czasu ile potrzebujesz, potem mi odsyłasz rozwiązania mailowo, ja zaznaczam błędy na czerwono, Ty je poprawiasz, wysyłasz mi ponownie materiał, a ja odsyłam komentarz z poprawkami. W razie większych problemów z wybranym zagadnieniem wysyłam dodatkowe ćwiczenia.

 

 

Obecnie stworzyłam kurs mailowy podstawowy, bo takie też było zapotrzebowanie.
W moim kursie wzięłam pod uwagę specyfikę nauki na odległość: największy nacisk kładę na praktyczne aspekty omawianych zagadnień. Lekcje napisane są przystępnym językiem i można z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Materiał zawiera dużo przystępnych ćwiczeń, przykładów i zadań do samodzielnego rozwiązania. Jest to coś więcej niż normalna książka do włoskiego typu „Włoski w 30 dni” czy „Włoski 20 minut dziennie”. Oferuję materiały dostosowane do Twoich potrzeb, a po sprawdzeniu zadań opinię zwrotną dotyczącą Twoich postępów.

Możliwy też jest kurs gramatyki na moich autorskich materiałach i leksyki!

Jest też możliwość połączenia zajęć przez skype i mailowych (np. co 4 – 5 spotkań umawiamy się na jedną lekcję aby omówić wszystkie zagadnienia).

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, udzielę bliższych informacji.

Serdecznie zapraszam!!

Magdalena Szczepanik

Szkoła Językowa “VIA ITALIA”

Dołącz do miłośników VIA ITALIA!

Zapisz się i odbierz aż 2 prezenty!