Nauka języka włoskiego!

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia

Ucz się języka włoskiego razem z nami w Szkole VIA ITALIA online!

 

 

 

 

 

Na świecie po włosku mówi około 65 milionów ludzi – nie tylko we Włoszech, ale także w Szwajcarii, na Malcie, na Korsyce. Włoski jest stosunkowo prosty – zwłaszcza na początku nauki. Łatwa wymowa, brak odmiany rzeczowników, tworzenie pytań za pomocą intonacji, bardzo łatwo można osiągnąć poziom średnio zaawansowany. Niestety bardziej zaawansowani użytkownicy języka Petrarki wiedzą, że w języku włoskim istnieje dużo wyjątków, ale może to właśnie nich tkwi piękno języka włoskiego?

 • Włoski jest niezwykle melodyjny, przyjemny dla ucha, mówienie po włosku to prawie jak śpiewanie, a kto nie lubi śpiewać?:)
 • Dzięki znajomości języka będziecie w stanie w pełni zrozumieć kulturę słonecznej Italii,
 • „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” – dzięki chociaż podstawowej znajomości włoskiego nie będziecie czuć się bezradnie we Włoszech. Natomiast satysfakcja rozmowy z rodowitymi Włochami z pewnością będzie ogromną przyjemnością, znacznie poszerzy Waszą wiedzę na temat tego kraju.
 • Nowy język to nowa wiedza, poszerzamy nasze horyzonty
 • Coraz więcej Włochów przyjeżdża do Polski. Niektórzy z nich przyjeżdżają z powodów turystycznych, niektórzy w ramach uniwersyteckiej wymiany, a niektórzy chcą nawiązać kontakty gospodarcze.
 • Dodajcie nowe umiejętności do CV! W wielu firmach umiejętność swobodnego porozumiewania się po włosku jest przydatna i stanowi duży atut,
 • Kuchnia włoska – właśnie po włosku znajdziecie największą ilość słów odnoszących się do produktów żywieniowych.
 • Włochy posiadają jedną z najbogatszych kultur.
 • Język włoski to miłość, XVI-wieczny cesarz Karol V mówił, że z Bogiem rozmawia po hiszpańsku, z mężczyznami po francusku, a z kobietami po włosku. Podobnież tylko w tym języku można wyjątkowo wyrazić subtelność myśli i uczuć.
 • Mówienie po włosku to sposób na rozwój – osobisty, kulturalny, zawodowy.Podsumowując, nie ma na co czekać, tylko czym prędzej warto zapisać się na kurs włoskiego!
  Zachęcam do zapoznania się z ofertą Szkoły „VIA ITALIA” :)

Warto też rozważyć inne powody dlaczego należy uczyć się języka włoskiego:

Nauka języka włoskigo

Dla kogo szczególnie kurs przez Internet jest idealnym rozwiązaniem?

–  dla zapracowanych ludzi,

– dla osób, które mają nienormowany czas pracy,

– dla osób, które mają małe dzieci,

– dla osób, które nie mają czasu dojeżdżać do szkoły językowej lub nie są w stanie w miejscowości gdzie mieszkają znaleźć wykwalifikowanego nauczyciela,

– dla osób, które cenią sobie indywidualne podejście i elastyczność.

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO :) ! ZAPISZ SIĘ NA  DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ.

– Szkoła „VIA ITALIA” oferuje coś więcej niż zwykłe zajęcia przez Skype. Obecnie szkoła wykorzystuje metodę nauczania tzw. blended learning. Jest to zintegrowana metoda kształcenia dostosowana całkowicie do potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Skype, przez co kursant ma kontakt z prowadzącym. Taka „tradycyjna” metoda nauki połączona jest z różnymi aktywnościami prowadzonymi zdalnie.
– potrafimy nie tylko uczyć, ale nauczyć (spójrz na opinie!)
– mamy długoletnie doświadczenie w nauczeniu przez Internet,
– zespół lektorów pracujących w Szkole ma wykształcenie kierunkowe i doświadczenie,
– Wygoda: uczysz się gdzie chcesz (w domu, w biurze, na wakacjach, czyli wszędzie tam gdzie masz Internet!)
– uczysz się kiedy chcesz. Zajęcia mogą odbywać się o różnych porach: szkoła działa od 7 do 22: 30, także w weekendy,
– Czujesz się swobodnie, jesteś zrelaksowany, przez co skuteczność nauki jest większa,
– Nie marnujesz czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły językowej,
– Nie musisz pamiętać o zabraniu materiałów, wystarczy dostęp do Internetu,
– Ruchomy czas pracy: można uzgadniać termin zajęć na bieżąco,
– elastyczność,
– zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb,
– Efektywne wykorzystanie każdej minuty lekcji,
– Profesjonalni i doświadczeni nauczyciele języków obcych, którzy mogą przebywać za granicą i pomiędzy lekcjami doskonalić swoje umiejętności jak i mieć ciekawsze materiały,
– realizujesz lekcji tyle ile chcesz, w każdym momencie jest możliwość, aby przerwać kurs,
– angażujemy się w nauczenie, przez co jesteśmy skuteczni
– Szkoła podąża wraz z duchem czasu, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów,
– lektorzy pracujący w Szkole są pasjonatami języka,
– Oferujemy szeroki zakres kursów językowych online, które kładą nacisk na komunikację i myślenie zachowawcze

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO :) ! ZAPISZ SIĘ NA  DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ.

W Szkole VIA ITALIA nauka języka włoskiego jest przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży gimnazjalnej, młodzieży licealnej oraz dorosłych, czy też studentów. Proponujemy bogatą ofertę kursów języka włoskiego, w tym kursy tematyczne, specjalistyczne, wakacyjne, konwersacyjne, przygotowujące do różnych egzaminów oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. Przygotowujemy do egzaminów.

Szkoła „VIA ITALIA” oferuje coś więcej niż zwykłe zajęcia online!

Szkoła Językowa „VIA ITALIA”oferuje lekcje języka włoskiego online na różnych poziomach zaawansowania, a także o różnym stopniu intensywności. Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze. Lektorki włoskiego charakteryzuje cierpliwość i tolerancja, ale uwaga, jest też wymagająca ;). Oczekujemy systematyczności i rzetelności. Naszym celem jest przekazanie pasji i miłości do języka, chcemy aby nauka nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem. Chcemy, aby każdy uczeń z niecierpliwością czekał na kolejne zajęcia.

W Szkole Językowej „VIA ITALIA” zajęcia są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Każdy kurs jest inny. Nie ograniczamy się tylko do monotonnego przedstawienia tematu, ale staramy się urozmaicać lekcje w różnorodny sposób. Przed lekcją są przesyłane różne materiały: najczęściej w formacie PDF lub w Wordzie. Część materiałów jest przygotowana samodzielnie przez nas, ale też wspomagamy się różnymi podręcznikami, książkami, artykułami pochodzącymi z gazet lub linkami. Dodatkowo często przesyłamy zdjęcia, piosenki, krótkie filmy.

Obecnie szkoła wykorzystuje metodę nauczania tzw. blended learning. Jest to zintegrowana metoda kształcenia dostosowana całkowicie do potrzeb kursanta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez komunikator Skype, przez co kursant ma kontakt z lektorem. Taka „tradycyjna” metoda nauki połączona jest z różnymi aktywnościami wykonywanymi samodzielnie. Kurs wykorzystuje techniki multimedialne (pliki tekstowe, pliki audio, filmiki, obrazy, ćwiczenia, quizy) oraz zawiera dodatkowe narzędzia, które pozwalają dostosować proces nauki do indywidualnych potrzeb. Zawarte tam ćwiczenia leksykalno- gramatyczne stanowią doskonałe wzbogacenie wiedzy przekazanej przez lektora podczas indywidualnych zajęć. Na standardowych zajęciach staramy się rozwijać jednocześnie różne kompetencje, dlatego też oferujemy nie tylko naukę gramatyki i leksyki, ale przede wszystkim skupiamy się na konwersacjach, a także na przekazaniu elementów kultury (historia, sztuka, literatura, muzyka). Na zajęciach zadawana jest też praca domowa, która powinna zostać przesłana do sprawdzenia mailowo (można ją zeskanować, zrobić zdjęcie abo wypełnić bezpośrednio w pdf lub wordzie). Tym sposobem nauka języka włoskiego sprawia przyjemność naszym uczniom. Kurs kończy się testem sprawdzającym opanowanie materiału. Kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający naukę w Szkole „VIA ITALIA”.

Podsumowując: to co najważniejsze to nie tylko nasza profesjonalność i doświadczenie, ale też elastyczność. Lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, chcemy aby lekcja odpowiadała Ci w 100 %, dlatego też jest bardzo ważne, abyś podczas zajęć  informował nas o swoich oczekiwaniach.

WYMAGANIA TECHNICZNE:

– musisz posiadać skype (https://www.skype.com/pl/download-skype/skype-for-windows/)

– słuchawki z mikrofonem,

– kamera (jeśli chcesz zajęcia z kamerą),

– adres e-mail, który sprawdzasz w miarę regularnie

Szczególnie zachęcamy do skorzystania osoby uczące się języka włoskiego. Nasi lektorzy biegle posługują się zarówno językiem włoskim, hiszpańskim i angielskim oraz polskim co sprawia, że czasem jest łatwiej wytłumaczyć zagadnienie za pomocą porównań pomiędzy tymi językami.

SPECJALNA OFERTA CENOWA DLA OSÓB, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ NA KURS TERAZ!
DODATKOWE PROMOCJE DLA OSÓB CHCĄCYCH UCZYĆ SIĘ DWÓCH JĘZYKÓW W SZKOLE VIA ITALIA!

NIE ZWLEKAJ!
ZRÓB PIERWSZY KROK JUŻ DZIŚ! :)
ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ PÓŁGODZINNĄ LEKCJĘ!

mgr Magdalena Szczepanik-Zielonka- właściciel, metodyk, lektor

 Via Italia Szkoła języka włoskiego

biuro@via-italia.pl

Interesuje się socjolingwistyką, kulturą i historią Sycylii, a także dialektem sycylijskim.

Przeczytaj więcej o założycielce Szkoły „Via Italia”

mgr Kamila Żak

kamilakamila@via-italia.pl

Interesuje się salsą i kulturą kubańską, włoskim kinem i literaturą.

Przeczytaj więcej o lektorce Kamili

mgr Agnieszka Sumera

agnieszka@via-italia.pl

Specjalizuje się w tłumaczeniach prawniczych i medycznych. Ma doświadczenie w tłumaczeniu materiałów marketingowych i handlowych. Obecnie mieszka we Włoszech.

Przeczytaj więcej o lektorce Agnieszce

mgr Magdalena Kupisińska

magdalena@via-italia.pl

Interesuje się turystyką górską, podróżami, dziennikarstwem, muzyką.

Przeczytaj więcej o lektorce Magdalenie

mgr Karolina Konior

przeczytaj więcej o Karolinie

mgr Agata Szymańska

przeczytaj więcej o Agacie

Paulina Prazner

 

przeczytaj więcej o Paulinie

MGR MARTA MARIKA BONANNO

Uniwersytet Warszawski, wydział Neofilologii, katedra Italianistyki

marika@via-italia.pl

Interesuje się fotografią, polityka i sportem, specjalizuje się w nauce języka włoskiego dla obcokrajowców. Pochodzi z Giovinazzo.

Przeczytaj więcej o Native Speaker Marika

Lekcje z native speakerem na Via Italia

Szkoła „VIA ITALIA” oferuje lekcje z native speakerem – Włoszka – Mariką, która posiada uprawnienia do nauczania języka włoskiego obcokrajowców.

Dlaczego warto uczyć się native speakerem?

– idealny włoski akcent :)

– płynność, szybkie, naturalne tempo mówienia,

– duży zasób słownictwa w wielu dziedzinach,

– znajomość kultury i kontekstu społecznego,

– lekcje z native speakerem to przede wszystkim skupianie się na aspekcie komunikacyjnym.

Szczególnie polecamy takie zajęcia osobom, które są zainteresowane nabraniem łatwości wypowiadania się, a także tym, którzy chcą podejść do egzaminów, szczególnie na poziomie C1 / C2.

Uwaga! Szkoła Językowa „VIA ITALIA” oferuje także system dualny nauki – czyli zajęcia zarówno z lektorką Polką i Włoszką.

Ta metoda jest nastawiona na komunikację i przełamywanie barier w mówieniu. Zajęcia prowadzone są naprzemiennie przez dwóch lektorów: lektora polskiego i native speakera. Polski lektor realizuje program dostosowany do odpowiedniego poziomu zaawansowania kursanta, realizuje zagadnienia gramatyczne i leksykalne oraz buduje bazę do konwersacji. Natomiast na zajęciach z nativem zazwyczaj są przeprowadzane konwersacje, z oczywistych względów native „zmusza” Kursantów do aktywnego używania języka włoskiego, udziela wskazówek co do stylu i naturalności wypowiedzi ustnych i pisemnych, wyjaśni mniej oczywiste niuanse językowe, a także zwróci uwagę na poprawną wymowę i akcent. Zrównoważony podział materiału kursu językowego sprawia, że kursanci rozwijają umiejętności komunikacyjne i przełamują bariery w mówieniu. Jednocześnie wykorzystują w praktyce wiedzę z zakresu gramatyki, posługując się pełnymi zdaniami.

Obaj lektorzy starają się, aby na każdych zajęciach, oprócz teorii, znalazły się również ćwiczenia wykorzystujące nowo nabytą wiedzę w praktyce, dużo mówienia. Obaj lektorzy dbają o to, aby na zajęciach Kursant starał się mówić tylko po włosku.

Zachęcamy na zapisanie się na lekcję próbną! (jedna z polską lektorką, a druga z Włoszką)

Serdecznie zapraszamy na lekcję próbną z native speakerem!

 

[contact-form-7 id=”1066″ title=”Formularz 1″]

Szkoła VIA ITALIA oferuje zarówno zajęcia indywidualne (elastyczne terminy zajęć), a także lekcje w parach, kursy grupowe 3-osobowe lub 4-osobowe (stałe pory zajęć, zajęcia odbywają się na profesjonalnej platformie, w razie nieobecności lekcje są nagrywane i przesyłane w celu nadrobienia zaległości).  Wszystkie wyżej wymienione kursy łączy jeden mianownik: nie mamy szkolnego podejścia, chcemy dobrze poznać potrzeby naszych Kursantów, realizować materiał, który praktycznie im się przyda. Jesteśmy otwarci na propozycje tematyczne naszych Kursantów. Chcemy, aby każde spotkanie było dopracowane i przynosiło efekty.

Poniżej w osobnej tabeli znajdują się wyszczególnione kursy.

Dokładny cennik znajduje się TUTAJ

CENNIK

 

 • STANDARDOWY KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO:

Kurs podstawowy: może się on opierać na książkach albo na materiałach opracowanych przez nas na podstawie naszego doświadczenia, słuchamy, dużo rozmawiamy ;)

Kurs średnio zaawansowany: pracujemy na podręcznikach, stopniowo są wprowadzane teksty pochodzące z gazet lub książek; krótkie nagrania, dużo rozmawiamy.

Kurs zaawansowany: pracujemy nie tylko na zaawansowanych podręcznikach, ale też na oryginalnych włoskich książkach, gazetach, polecamy oglądanie filmów;

 • SPECJALISTYCZNY KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tematem czy dziedziną – napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy.

 • PRZYGOTOWANIE DO MATURY, CELI, CILS, PLIDA, CIC
  Specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów językowych.

 

 • Lekcje z native speakerem (opisany w osobnej zakładce)
 • Połączony kurs (lekcje ze mną i native speakerem)
 • Lekcje grupowe (2 – 3 osoby)
 • Tłumaczenia,
 • Korekta tekstów po włosku,
kurs języka włoskiego

Serdecznie zapraszam

Magdalena Szczepanik

Szkoła Językowa „VIA ITALIA”

https://www.via-italia.pl/wp-content/uploads/2014/06/o-mnie.jpg

Mało jest osób, które potrafią się oprzeć urokowi Włoch. Kto raz odwiedzi ten kraj, będzie chciał wracać. Co przyciąga tysiące turystów? Może zróżnicowany krajobraz: górzysty, przechodzący w rozległe równiny z przepięknymi plażami? Może doskonała kuchnia z dobrym winem? Wspaniała architektura? Niezwykle gościnni i uprzejmi Włosi? Włoska radość życia? Powodów jest bardzo wiele. Jednakże podczas podróży do Włoch warto znać język włoski, ponieważ we Włoszech jest bardzo ciężko porozumieć się w innym języku. W końcu język włoski jest jednym z najpiękniejszych na świecie, więc po co Włosi mieliby się uczyć innego?:)

Jeśli wyjeżdżasz do Włoch, a Twoja wiedza ogranicza się do „ciao” proponuję Ci intensywny kurs języka włoskiego na którym omówimy najważniejsze zagadnienia:

 • Hotel, kemping: rezerwacja, przyjazd;
 • Podróż
 • Miasto: zwiedzanie, pytanie o drogę
 • Włoska kuchnia
 • Zakupy
 • Rozrywka
 • Lekarz
 • Nawiązywanie rozmów

Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się na darmową lekcję próbną.

 

Coraz więcej osób, młodych i starszych, podejmuje pracę we Włoszech.
Dla niektórych z nich jest to podstawowe źródło zarobku, dla innych – dorobienie do pensji czy emerytury albo wakacyjny zarobek. Bez względu na okoliczności, podejmując pracę za granicą, potrzebujemy znajomości języka włoskiego.

Możliwe zagadnienia realizowane podczas zajęć:

 • słownictwo związane z pomoc domowa,
 • słownictwo związane z zawodem opiekunki do dziecka,
 • praca w hotelu,
 • praca w gastronomii,
 • opieka medyczna,
 • praca w rolnictwie,
 • prace budowlane,Zapisz się na darmową lekcję próbną!

Kurs włoskiego dla dzieci na Via Italia

Mam coraz więcej zapytań o kurs włoskiego dla dzieci. Muszę przyznać, że w przypadku dzieci sprawdzają się o wiele lepiej zajęcia tradycyjne, ale jeśli chcesz aby Twoje dziecko uczyło się języka włoskiego, a w Twoim mieście nie ma nauczyciela, możemy spróbować! Obecnie prowadzę też kursy dla najmłodszych. Dolna granica wieku to 9 lat, młodszych dzieci nie przyjmuję. Proszę jednakże pamiętać, że należy dziecku pomóc w obsłudze Skype, a także najlepiej wydrukować materiały. Wymagana też jest kamera.

W przypadku nauki najmłodszych pracuję na moich materiałach autorskich, a także na następujących podręcznikach:

Ambarabà 1,2,

Grandi Amici 1,2,3,

Progetto Italiano Junior,

Raccontami,

Eli – Vocabolario Illustrato Italiano

Viva l’italiano

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, udzielę bliższych informacji.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną!

Dostęp do Internetu daje mnóstwo nowych możliwości. Jedną z nich jest kurs mailowy! Wasze zapytania o kurs mailowy albo „tańszą formę nauki” ze mną stały się inspiracją do stworzenia kursu mailowego.

Jakie są korzyści takiego kursu?

 • Możesz nauczyć się podstaw języka, poćwiczyć słówka albo powtórzyć gramatykę nawet jeśli nie masz czasu, aby uczestniczyć w lekcjach,
 • Uczysz się niedużo, ale systematycznie,
 • Masz opinię zwrotną ode mnie: wiesz co musisz poprawić, co powtórzyć,
 • Uczysz się na swoich błędach – musisz je poprawić, aby dostać kolejną lekcję! (niestety czasem gdy uczymy się samodzielnie na podstawie książek przeskakujemy „niewygodne” dla nas tematy, tutaj nie ma takiej możliwości)
 • Możesz zawsze mnie pytać jeśli coś nie jest jasne
 • Tempo nauki jest dostosowane do Ciebie!

Jak działa taki kurs?

Najpierw umawiamy się na darmową półgodzinną lekcję: jeśli jesteś osobą, która nie miała nigdy styczności z włoskim: wyjaśniam Ci zasady wymowy i ćwiczymy to razem. Jeśli jesteś osobą, która posiada wiedzę, omawiamy plan naszych zajęć mailowych.

Następnie wysyłam materiał mailowo, który składa się z materiałów w PDF i plików audio. Ty przyswajasz sobie materiał, czytając, słuchając i rozwiązując zadania leksykalno – gramatyczne. Poświęcasz na to tyle czasu ile potrzebujesz, potem mi odsyłasz rozwiązania mailowo, ja zaznaczam błędy na czerwono, Ty je poprawiasz, wysyłasz mi ponownie materiał, a ja odsyłam komentarz z poprawkami. W razie większych problemów z wybranym zagadnieniem wysyłam dodatkowe ćwiczenia.

Kurs językowy grupowy online to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą:

 • uczyć się języka w niewielkich grupach,
 • oszczędzić czas na dojazdy do stacjonarnej szkoły językowej,
 • uczestniczyć w kursie językowym na urlopie, wyjeździe służbowym w dowolnym miejscu na świecie,
 • wydać mniej za lekcje,

–:> Dla kogo jest ten kurs? Jeśli tylko będą chętni – możemy stworzyć grupę na każdym poziomie, a także o każdej specyfikacji, między innymi:

 • poziomy od A1 -C2,
 • kursy przygotowujące do matury,
 • kursy przygotowujące do zdania egzaminu CILS, CELI, itp.,
 • kursy specjalistyczne,
 • kursy skupiające się na powtórce gramatyki,
 • konwersacje w Włoszką,Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, napisz jaki kurs interesuje Cię, postaramy się stworzyć odpowiednią grupę :)

–> Jaka jest częstotliwość i terminy kursu? Do wyboru:

 • 1 raz w tygodniu,
 • 2 razy w tygodniu,Terminy kursów będą ustalone na podstawie osób zgłaszających się i ich dyspozycyjności czasowej. Jest możliwość stworzenia kursu zarówno z rana jak i po południu, wieczorem.

Co oferujemy?

Szkoła „VIA ITALIA” oferuje lekcje z native speakerem – Włoszka – Mariką, która posiada uprawnienia do nauczania języka włoskiego obcokrajowców, studiowała między innymi filologię polską na Uniwersytecie w Bari.

Dlaczego warto uczyć się native speakerem?

– idealny włoski akcent :)

– płynność, szybkie, naturalne tempo mówienia,

– duży zasób słownictwa w wielu dziedzinach,

– znajomość kultury i kontekstu społecznego,

– lekcje z native speakerem to przede wszystkim skupianie się na aspekcie komunikacyjnym.

Szczególnie polecam takie zajęcia osobom, które są zainteresowane nabraniem łatwości wypowiadania się, a także tym, którzy chcą podejść do egzaminów, szczególnie na poziomie C1 / C2.

Uwaga! Szkoła Językowa „VIA ITALIA” oferuje także system dualny nauki – czyli zajęcia zarówno z lektorką Polką i Włoszką.

Szkoła Językowa „VIA ITALIA” oferuje także system dualny nauki – czyli zajęcia zarówno z lektorką Polką i Włoszką.

Ta metoda jest nastawiona na komunikację i przełamywanie barier w mówieniu. Zajęcia prowadzone są naprzemiennie przez dwóch lektorów: lektora polskiego i native speakera. Polski lektor realizuje program dostosowany do odpowiedniego poziomu zaawansowania kursanta, realizuje zagadnienia gramatyczne i leksykalne oraz buduje bazę do konwersacji. Natomiast na zajęciach z nativem zazwyczaj są przeprowadzane konwersacje, z oczywistych względów native „zmusza” Kursantów do aktywnego używania języka włoskiego, udziela wskazówek co do stylu i naturalności wypowiedzi ustnych i pisemnych, wyjaśni mniej oczywiste niuanse językowe, a także zwróci uwagę na poprawną wymowę i akcent. Zrównoważony podział materiału kursu językowego sprawia, że kursanci rozwijają umiejętności komunikacyjne i przełamują bariery w mówieniu. Jednocześnie wykorzystują w praktyce wiedzę z zakresu gramatyki, posługując się pełnymi zdaniami.

Obaj lektorzy starają się, aby na każdych zajęciach, oprócz teorii, znalazły się również ćwiczenia wykorzystujące nowo nabytą wiedzę w praktyce, dużo mówienia. Obaj lektorzy dbają o to, aby na zajęciach Kursant starał się mówić tylko po włosku.

Zachęcamy na zapisanie się na lekcję próbną! (jedna z polską lektorką, a druga z Włoszką)

 

Nauka języka włoskiego to sposób na rozwój – osobisty, kulturalny, zawodowy.
Podsumowując, nie ma na co czekać, tylko czym prędzej warto zapisać się na kurs włoskiego Online!
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Szkoły „VIA ITALIA”  :)

Zapraszamy na darmową lekcję próbną!

[contact-form-7 id="1066" title="Formularz 1"]

KATEGORIE

20 wskazówek jak nauczyć się skutecznie języka obcego" + planner!

Odbierz darmowy ebook

 

Udało się!

Pin It on Pinterest