testst

Język hiszpański

Polecam Wam niesamowitych nauczycieli innych języków z którymi współpracuję od dłuższego czasu.

Szkoła Językowa „VIA ITALIA” zaprasza na lekcje języka hiszpańskiego.

Język hiszpański - Szkoła językowa, nauka języka hiszpańskiego

Obecnie oferuję zajęcia HISZPAŃSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM!!!
Hola! Soy Claudia Mujica (Lic. Estudios Socio-Culturales. Imparto clases de Español a extranjeros, niños y adultos, a diversos niveles, adaptándolas a las necesidades del alumno: Expresión oral y escrita, Comprensión lectora y auditiva, Gramática. Clases por Skype.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO PRZEZ SKYPE Z Claudia Mujica!

Jeśli posiadasz łącze internetowe, mikrofon, słuchawki,
Jeśli interesują Cię zajęcia indywidualne dostosowane do Twoich potrzeb,
Jeśli chcesz uczyć się języka hiszpańskiego, a masz mało czasu, pracujesz do późna, uczysz się,
Jeśli interesują Cię lekcje bez wychodzenia z domu,
Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy,
Jeśli interesują Cię lekcje o różnych godzinach, nawet późnych,
Jeśli masz ochotę wziąć udział w lekcji w ulubionych kapciach i szlafroku, popijając ulubioną herbatę ;-)
to … są to lekcje dla Ciebie!

Claudia prowadzi lekcje języka hiszpańskiego przez SKYPE na różnych poziomach zaawansowania, a także o różnym stopniu intensywności. Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze, jest osobą cierpliwą i tolerancyjną, jednakże też wymagającą ;-). Podczas zajęć chce obudzić w uczniach pasję do krajów hiszpańskojęzycznych, oferując nie tylko doświadczenie w nauczaniu, ale także dostosowanie się do indywidualnych potrzeb, w zamian oczekuje przede wszystkim od ucznia systematyczności i rzetelności.
Na standardowych zajęciach stara się rozwijać jednocześnie różne kompetencje, dlatego też oferuje nie tylko naukę gramatyki i leksyki, ale przede wszystkim skupia się na konwersacjach. Uczeń od początku jest zmuszany do używania języka hiszpańskiego, ponieważ lektorka nie mówi po polsku.
Dla osób zainteresowanych są oferowane także lekcje z kultury hiszpańskiej, kursy specjalistyczne. Najważniejsza jest elastyczność, lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, tak aby lekcja odpowiadała uczniowi w 100 %.

OFERTA:
– Standardowy kurs języka hiszpańskiego,
– Indywidualny kurs języka hiszpańskiego,
– Specjalistyczny kurs,
– Przygotowanie do matury, egzaminów
– Kurs językowy dla osób wyjeżdżających do pracy,
– Kurs dla dzieci (od 9 lat)
– Lekcje grupowe (2 osoby)

– Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich w języku hiszpańskim

 
W Szkole Językowej „VIA ITALIA” zajęcia są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Każdy kurs jest inny. Nie ograniczamy się tylko do monotonnego przedstawienia tematu, ale staramy się urozmaicać lekcje w różnorodny sposób. Przed lekcją są przesyłane różne materiały: najczęściej w formacie PDF lub w Wordzie. Część materiałów jest przygotowana samodzielnie przez nas, ale też wspomagamy się różnymi podręcznikami, książkami, gazetami lub linkami. Dodatkowo często przesyłamy zdjęcia, piosenki, krótkie filmy. Na standardowych zajęciach staramy się rozwijać jednocześnie różne kompetencje, dlatego też oferujemy nie tylko naukę gramatyki i leksyki, ale przede wszystkim skupiamy się na konwersacjach, a także na przekazaniu elementów kultury (historia, sztuka, literatura, muzyka). Na zajęciach zadawana jest też praca domowa, która powinna zostać przesłana do sprawdzenia mailowo.

 

Podsumowując: to co najważniejsze to nie tylko nasza profesjonalność i doświadczenie, ale też elastyczność. Lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, chcemy aby lekcja odpowiadała Ci w 100 %, dlatego też jest bardzo ważne, abyś podczas zajęć nas informował o swoich oczekiwaniach.
NASZA LEKCJA W SKRÓCIE:

Lekcje są prowadzone przez skype. Jeśli chcesz możemy korzystać z opcji „dokumenty Google”. Podczas zajęć wszystkie nowe słówka są zapisywane.

 

WYMAGANIA TECHNICZNE:

 

Serdecznie polecam!

Magdalena Szczepanik