Opinie

 

 • Katarzyna21 września 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli szukasz profesjonalnego nauczyciela ,to znalazłeś.Lekcje i materiały do nauki dostosowane do Twojego poziomu.Ciekawe tematy,miła atmosfera i wymagający nauczyciel.Interaktywna lekcja pozwalająca na natychmiastowe omówienie problemów językowych. Polecam.

 

 • Agnieszka19 września 2015Ocena: 5/5

  Pani Magda jest bardzo mila, dobra i wyrozumiala nauczycielka. Lekcje sa zawsze ciekawe i dobrze zorganizowane. Jestem bardzo zadowolona i jesli mialabym jeszcze raz wybrac szkole to na pewno wybralalbym ta sama! Dodatkowo lekcje na Skype pozwalaja zaoszczedzic sporo czasu. Goraco polecam.

 • Izabela18 września 2015Ocena: 5/5

  Wystarczy powiedzieć, że po 1,5 roku nauki z Magdą, udało mi się dostać na pozom C1 w szkole włoskiego we Włoszech :-) Doskonały metodyk, a przy tym świetnie motywuje – polecam najserdeczniej!

 • Przemek.3 lipca 2015Ocena: 5/5

W lutym tego roku rozpocząłem naukę włoskiego z Panią Magdą, nauczycielką w szkole Via Italia. Jest ona doskonałą nauczycielką, czego dowodzi fakt, że 30 czerwca otrzymując wyniki matur, na świadectwie, przy języku włoskim dostrzegłem 98% z części pisemnej i 100% z części ustnej. Pani Magda jest bardzo komunikatywną osobą, zawsze przygotowaną do lekcji. Poprosiłem o zadawanie mi zadań domowych, aby lepiej przygotować się do matury i po każdej lekcji otrzymywałem komplet zadań, które rozwijały mnie na każdej płaszczyźnie. Czytanie, słuchanie, pisanie nie tylko w formie szkolnej, jak robią to nauczyciele na lekcjach, ale w sposób dużo bardziej rozszerzony. Otrzymałem od Pani link do strony z włoską telewizją, radiem, ciekawymi artykułami. Po każdej lekcji otrzymywałem spis słówek/ zwrotów, których podczas rozmowy nie znałem, a które Pani Magda „wyłapywała” i zapisywała. Lekcje były tematyczne, więc otrzymałem do nauki wiele słówek bardzo potrzebnych w dialogu z włochami. Włoski uwielbiam, kocham całym sercem, ale zacząłem się go uczyć w liceum, a intensywnie przed samą maturą. Moje samozaparcie i pomoc Pani Magdy pozwoliły mi wiele zyskać. Polecam tę szkołę każdemu, kto chciałby poznać tajniki języka włoskiego oraz kultury Włoch. Gwarantuję zadowolenie i wspaniałe efekty. Lekcje przez skype to wspaniała szansa na naukę języka dla osób, które mają ograniczoną dyspozycyjność czasową oraz tych, którzy chcieliby uczyć się języka we własnym tempie. Raz jeszcze polecam Via Italia i pozdrawiam Panią Magdę najcieplej jak tylko potrafię. Do szybkiego zobaczenia!

 • Justyna1 marca 2015Ocena: 5/5

Pół roku temu zaczęłam uczyć się języka włoskiego. Zdecydowałam się na indywidualne lekcje przez skype. Wybrałam szkołę via Italia i była to znakomita decyzja. Czuję, że robię duże postępy, na lekcji panuje miła atmosfera. Lektorka – Magda jest zawsze przygotowana, świetnie tłumaczy gramatykę, zmusza do mówienia i jest bardzo cierpliwa. Przez większość czasu to ja mówię po włosku. Kilka lat temu miałam indywidualne lekcje-konwersacje z innego języka, ale szybko z nich zrezygnowałam, ponieważ przez większość czasu mówił lektor a ja wtrącałam od czasu do czasu swoje krótkie zdania. Z Magdą jest zupełnie inaczej, potrafi sprawić, żebym to ja zaczęła mówić. Na lekcjach nie brakuje też rozmów o włoskiej kulturze, muzyce, włoskich filmach, obyczajach i wydarzeniach bieżących. Materiały do lekcji to nie tylko ćwiczenia gramatyczne i standardowe teksty, ale też linki do filmików dostępnych na youtube i różnych serwisach poświęconych nauce języka włoskiego. Pierwszy raz uczę się przez skype i nie zawiodłam się. Lekcje są na wysokim poziomie, ja nie muszę wychodzić z domu, a zajęcia odbywają się wtedy, kiedy mam na to czas, nie przepadają żadne lekcje z powodu zobowiązań służbowych, czy też wyjazdów wakacyjnych. Gorąco polecam.

 • Dorota13 lutego 2015Ocena: 5/5

  Idealny sposób nauki dla osób, które nie chcą marnować czasu na dojazdy. Lekcje dopasowane do potrzeb, miła atmosfera, wymagający nauczyciel, czyli wszystko co niezbędne do nauki :) Szczerze polecam szkołę Via Italia!

 • Gabi23 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Idealny sposób nauki dla osób zabieganych, nie tracisz czasu na dojazdy, w dogodnym czasie można umowić sie na zajęciach poprzez skype,, wszystkie materialy prowadzaca przesyła na maila. Prowadzaca o wysokich kwalifikacjach, wymagajaca, ale jednocześnie z cierpliwościa tlumaczy zawilości włoskiej gramatyki. Co najwazniejsze zaraża pasją do wszystkiego co włoskie. Z czystym sumieniem polecam naukę języka włoskiego na Via Italia :)

 • MW19 lutego 2015Ocena: 5/5

  Pierwszy raz ucze sie przez internet z Magda i zaluje ze stracilam tyle czasu z innymi nauczycielami. W pol roku nauczyclam sie wiecej niz przez ostatnie 2 lata.
  Pozdrawiam!

 • Katarzyna15 lutego 2015Ocena: 5/5

  Lekcje prowadzone sa bardzo profesjonalnie, ciekawie, różnorodnie, nie można się na nich nudzić. Szczerze polecam naukę z Via Italia

   

 • Kinga13 lutego 2015Ocena: 5/5

  Nigdy dotąd nie miałam okazji uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez tak profesjonalną, sympatyczną i rzeczową osobę. Lekcje z Magda to sama przyjemność. Każde zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Przygotowywane przez nia materiały sa różnorodne i interesujące.Polecam gorąco włoski z Via Italia!!!!

   

 • Anna12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji włoskiego przez skype. Bardzo skuteczna metoda nauki, Lektorka cierpliwa i wyrozumiała.Szczerze POLECAM taką formę nauki.

   

 • Paulina12 lutego 2015Ocena: 5/5

  Jestem na początku swojej drogi nauki przez skype ale z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Darinę, lektorkę tejże szkoły. Bardzo sympatyczna, wymagająca, cierpliwa i zaangażowana w lekcje. Do każdej lekcji dobrze przygotowane materiały, potrafi świetnie wytłumaczyć problematyczny temat. Uczyć się w tej szkole to czysta przyjemność. Polecam :)

   

 • Ania8 lutego 2015Ocena: 5/5

  Gorąco polecam lekcję z Madzią. Uczyłam się z nią przez ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo zapamiętywałam z lekcji, które byly prowadzone w przemiłej atmosferze. Bardzo mi brakuje naszych cotygodniowych lekcji, które były mega przyjemnością.

   

 • Justyna8 lutego 2015Ocena: 5/5

  Ja powiem w skrócie: UWIELBIAM LEKCJE Z MADZIĄ! Uczę się już z nią dwa lata i napradwę widzę duże postępy! Magda wie jak zmotywować ucznia do nauki i potrafi tą motywację utrzymać. Zajęcia są bardzo ciekawe i świetnie zorganizowane. Magda ma ładny włoski akcent i dysponuje wiedzą nie tylko lingwistycznĄ, ale i kulturoznawczą, co jest wielkim plusem podczas lekcji. Gorąco polecam lekcje z Magdą i spieszcie siĘ z bukowaniem miejsc na naukę,bo jest dużo chętnych! Pozdrawiam! Justyna:)

   

 • Alina19 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Wspaniały sposób na naukę języka wloskiego w systemie 1/1 bez marnowania czasu na dojazdy:) Polecam wszystkim którzy poszukują ciekawego i bardzo dobrze przemyślanego sposobu nauki opartego na autorskim programie, nastawionego przede wszystkim na komunikację. Sama byłam lektorką języka obcego (angielskiego) i naprawdę podziwiam profesjonalizm i polecam wszystkim naukę włoskiego w Via Italia!

   

 • ula4 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Zajęcia idealne dla osób ktore nie maja czasu na uczęszczanie do rożnych szkół językowych. Mozna zaoszczędzić czas na dojazdach, ponieważ w przypadku tych zajęc wystarczy jedynie włączyć komputer :) zajęcia są prowadzone w miłej, pozytywnej atmosferze. Nauczycielka jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa w stosunku do uczniów, bez problemu powraca do trudnego dla ucznia materiału i tłumaczy go aż do skutku ;) cena za zajęcia nie jest wysoka i naprawde zajecia są warte tych pieniędzy. Ucząc sie w ten sposób mozna naprawde duzo zyskać, nie tylko wykonuje sie ćwiczenia ale duży nacisk kładziony jest na mówienie, co jest bardzo dużym plusem. Tempo nauki jest dostosowane do możliwości i umiejętności ucznia wiec naprawde polecam te zajecia :)

   

 • Patrycja4 grudnia 2014Ocena: 5/5

  Lekcje u Magdy przebiegaja w bardzo milej atmosferze. Jako nauczycielka jest cierpliwa, wyrozumiala i tolerancyjna, a przy tym wymagajaca :) Nauke dostosowuje do potrzeb ucznia. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Polecam!

   

 • Margaret3 lutego 2014Ocena: 5/5

  Madzia jest świetna. Wszystko, co tu inni napisali, to sama prawda. Trudno byłoby coś dodać, żeby się nie powtarzać. Próbowałam różnych metod uczenia się języka włoskiego, ale dopiero lekcje z Madzią przyniosły efekty. Jeśli ktoś szuka dobrego nauczyciela, to Magda jest najlepsza!! :))

   

 • Małgorzata15 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Polecam z całego serca, bardzo profesjonalny nauczyciel, pięknie włada językiem włoskim, bardzo rzeczowa i rzetelna, przygotowuje wyczerpujące i ciekawe materiały, potrafi dostosować tempo do ucznia, uczę się dopiero kilka miesięcy a już widzę bardzo duże postępy w moim włoskim. Słowem, nie zamieniłabym tych lekcji na żadne inne!

   

 • Kasia1 października 2013Ocena: 5/5

  Naprawde polecam !!! Cierpliwa, zaangażowana, zawsze przygotowana do lekcji, bardzo dobrze tłumaczy.

   

 • KASIA1 września 2011Ocena: 5/5

  NIE MUSZE CHYBA NIC DODAWAC DO POPRZEDNICH OPINII, MADZIA POTRAFI DOSTOSOWAC LEKCJE MAM WRAZENIE DO KAZDEGO, NAWET DO OSOBY NIE MAJACEJ CZASU NA NAUKE W DOMU TAK, ABY KAŻDA LEKCJA PRZYNOSILA REZULTATY.. MADZIU SUPER, POZDRAWIAM

   

 • Piotr7 sierpnia 2011Ocena: 5/5

  Magda posiada wszystkie cechy niezbędne do tego, by lekcje z nią były prawdziwą przyjemnością. Pomijając oczywisty fakt pięknego posługiwania się mową Petrarki jest przede wszystkim rzetelna, punktualna, wyrozumiała dla ucznia (co bynajmniej nie znaczy, że mu coś „odpuszcza”), jednym słowem kompetentna a przy tym bardzo miła. Polecam każdemu.

   

 • Justyna7 lipca 2011Ocena: 5/5

  Magdzia jest moja super nauczycielką ,uczę się z nią gramatyki włoskiej ,pełen profesjonalizm , potrafi dobrze tłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia ,do tego jest przesympatyczna ,wyrozumiała ale i wymagająca , lubi uczyć , gorąco polecam

   

 • Ania7 lipca 2011Ocena: 5/5

  Witam serdecznie:-) przez rok uczyłam się języka włoskiego u Magdy i serdecznie polecam jej lekcje – Magda jest osobą bardzo sympatyczną, cierpliwą i trzeba przyznać, że wymagającą :) stara się dostosować materiały i tempo lekcji indywidualnie do ucznia. Pełen profesjonalizm! I jeszcze jedna ważna rzecz – widać, że lubi uczyć i wkłada w to serce:) Polecam i pozdrawiam:)

 • Małgorzata Sankowska
  logo serce5cg

  Polecam szkołę Via Italia, ze względu na profesjonalizm, wyjątkowe podejście do ucznia, ale przede wszystkim serce i pasję do nauczania języka włoskiego. Współpraca ze szkołą Via Italia przyniosła mi wysoki poziom języka włoskiego, nieustającą motywację i chęć do odkrywania tego języka, radość i satysfakcję z postępów. Różnorodność materiałów, dopasowanie rytmu zajęć, imponujący poziom językowy lektora, przyjemna atmosfera podczas lekcji, sprawiają że na lekcje czeka się utęsknieniem. Tym samym, doceniam wygodę i elastyczność lekcji przez Skype, co przez mój ograniczony czas, jest wręcz nieocenionym czynnikiem wpływającym na moje zadowolenie ze współpracy z Via Italia. 

  Szkolenia Językowe Małgorzata Sankowska

Produkty

Jeśli jesteś kursantem VIA ITALIA zaloguj się:

Dołącz do miłośników VIA ITALIA!

Zapisz się i odbierz aż 2 prezenty!

Najnowsze wpisy